Pełną Parą i Plonoteka w Elektrowni Powiśle działają

Restauracja przygotowała dla gości możliwość zamówienia dań na wynos z odbiorem w lokalu lub z dostawą do domu, a eko targ otwarty jest dla klientów w każdy piątek i sobotę, w godz. 9:00-15:00.

Od 23 marca restauracja Pełną Parą w Elektrowni Powiśle wprowadziła możliwość realizacji zamówień na wynos. Dania można odebrać bezpośrednio w lokalu lub zamówić je z dostawą do domu. Pełną Parą posiada własnych kierowców, ale istnieje także możliwość zamówienia dań przez aplikacje, takie jak UberEats czy Wolt. Płatności za dostawy odbywają się bezgotówkowo.

Pełną Parą słynie z pierożków dim sum, przygotowywanych na parze. Goście mogą też zamówić zupy, sałatki oraz klasyki kuchni azjatyckiej takie jak tajskie curry i pad thai. Lokal czynny jest codziennie od godz. 12:00 do 21:00 i znajduje się na parterze budynku biurowego Elektrowni Powiśle.

Właściciele restauracji wzmocnili też środki ostrożności, które gwarantują bezpieczny sposób przygotowywania dań i ich dostawę. Kierowcy zostali wyposażenia w rękawiczki jednorazowe i płyny do dezynfekcji terminali, a po zakończeniu każdej dostawy cały sprzęt używany przez kierowcę jest dodatkowo dezynfekowany. Wszyscy pracownicy restauracji przeszli także dodatkowe szkolenie z zakresu antywirusowej higieny pracy.

Dodatkowo, w każdy piątek i sobotę, w godz. 9:00-15:00 w Elektrowni Powiśle działa eko targ Plonoteka. W ofercie targu znajdują się m. in.: miody, warzywa, owoce, pieczywo, sery oraz wiele innych produktów. Wszystkie z nich posiadają odpowiednie certyfikaty, są ekologiczne i pochodzą od lokalnych producentów i rolników.

Organizatorzy Plonoteki zapewniają, że sprzedaż produktów odbywa się z zachowaniem ściśle określonych procedur bezpieczeństwa i zgodnie z wytycznymi Państwowej Inspekcji Sanitarnej. Na miejscu znajdują się pojemniki z płynem do dezynfekcji rąk, a odwiedzający targ są zobowiązani do zachowania minimalnej odległości 1 metra od innych osób i sprzedawców. U części dostawców wprowadzono także możliwość płatności bezgotówkowej. Na wszystkich klientów Plonoteki czeka również bezpłatny parking.

Joanna Hamdan 10473 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.