Biedronka, Hebe oraz Dealz w Stop Shop Siedlce

To trójka najemców paku handlowego, która w dniu 26 marca oficjalnie rozpoczęła swoją działalność.

Sklepy te mogły zostać otwarte, gdyż spełniają wszelkie wymogi ostatnich rozporządzeń rządowych, w kontekście aktualnej sytuacji związanej z COVID-19. Pozostali najemcy tego obiektu będą mogli zostać otwarci w momencie, gdy sytuacja dotycząca koronawirusa zostanie ustabilizowana i wydane zostaną decyzje o przywróceniu handlu.

Biedronka w Stop Shop Siedlce zajęła łączną powierzchnię niemal 1 100 mkw. Z kolei drogeria Hebe wynajęła lokal o wielkości ponad 300 mkw., a debiutująca w Siedlcach marka Dealz, oferująca szeroki asortyment ponad 3 000 produktów znanych marek, w tym artykułów: spożywczych, drogeryjnych, do dekoracji i wyposażenia domu, zabawek, narzędzi i produktów dla zwierząt, w siedleckim parku handlowym zajęła powierzchnię niemal
550 mkw.

Przygotowywaliśmy się do otwarcia Stop Shop Siedlce od kilku miesięcy. Nasz scenariusz zakładał oficjalne uroczystości połączone z szeroką kampanią promocyjną oraz szereg atrakcji dla mieszkańców. Jednak na ostatniej prostej sytuacja uległa zmianie ze względu na COVID-19. Immofinanz oczywiście popiera wszystkie środki podejmowane przez rząd w interesie zdrowia i bezpieczeństwa publicznego. Dlatego otwieramy obecnie trzy sklepy, z asortymentem którego znaczenie w aktualnym czasie jest o wiele szersze. Tak szybko jak wszystko wróci do normy, będziemy mogli poinformować o otwarciu pozostałych sklepów. Liczymy, że Stop Shop Siedlce
stanie się nowym, popularnym miejscem zakupów dla lokalnej społeczności - skomentowała Magdalena Kowalewska, country manager operations Poland, Immofinanz.

Stop Shop Siedlce posiada łącznie ponad 14 000 mkw. pod wynajmem. Oprócz trzech sklepów, które rozpoczęły swoją działalność, mix najemców tego parku handlowego obejmuje: KFC, CCC, Deichmann, Jysk, Euro RTV AGD, Smyk, Martes Sport, Rossmann, Tedi, Sinsay, House, Cropp, Pepco, Świat Zabawek, Kik, Diverse, Komfort, Kakadu, Vision Express, czy Cafe Qubek.

Joanna Hamdan 10972 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.