Koral przekazuje 810 tys. zł na walkę z koronawirusem!

Firma zdecydowała się wesprzeć szpitale w Małopolsce, gdzie znajduje się jej zakład produkcyjny i siedziba oraz w Rzeszowie - tu zlokalizowany jest jej drugi oddział.

Jak zapewnia Mariusz Jurek, dyrektor generalny PPL Koral, firma od lat stara się konkretnie wspierać lokalne inicjatywy i dlatego w obliczu aktualnej epidemii naturalną decyzją było przekazanie funduszy na walkę z koronawirusem.

- Wierzymy, że w tym trudnym czasie przedsiębiorcom w całej Polsce uda się zjednoczyć i połączyć siły dla wsparcia wszystkich szpitali, które teraz szczególnie go potrzebują aby móc prawidłowo funkcjonować - mówi Mariusz Jurek, dyrektor generalny PPL Koral.

300 tys. zł przekazane zostanie przekształcanemu w szpital zakaźny Uniwersyteckiemu Szpitalowi w Krakowie. Po 170 tys. zł trafi do: Szpitala Specjalistycznego im. J. Śniadeckiego w Nowym Sączu, Szpitala Powiatowego Imienia Miłosierdzia Bożego w Limanowej oraz Szpitala Miejskiego w Rzeszowie.

Ponadto producent będzie wspierał placówki również w inny sposób – do każdego szpitala wstawi zamrażarki z lodami, które będą na bieżąco uzupełniane, aby chociaż na chwilę osłodzić personelowi medycznemu trudy pracy.

Joanna Hamdan 10954 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.