Szopi rozszerza działania o Auchan w Poznaniu i we Wrocławiu

Poznaniacy i wrocławianie korzystający z usług Szopi mogą już robić zakupy spożywcze online w hipermarketach sieci sklepów Auchan. Klienci w grupie wiekowej powyżej 60 lat, którzy zrobią zakupy w sklepie Auchan za pośrednictwem Szopi.pl, otrzymają darmową dostawę.

Model zakupów Szopi polega na wybraniu za pośrednictwem aplikacji mobilnej lub strony www.szopi.pl produktów z określonego sklepu stacjonarnego  a dedykowany szoper realizuje osobiście zamówienie wybierając najświeższe produkty – np. warzywa i owoce, a także nabiał czy mięso. Następnie dostarcza zakupy pod wskazany adres, do samych drzwi.

- Cieszymy się, że sieć Auchan dołącza do naszej usługi w Poznaniu i we Wrocławiu. Ten krok umożliwi klientom korzystanie z szerokiego asortymentu, jakim dysponuje Auchan,
a także zwiększy wybór i dostępność produktów oraz ich zamienników, co jest szczególnie ważne obecnie, podczas kwarantanny związanej z koronawirusem – mówi Anna Podkowińska-Tretyn, dyrektor zarządzająca Supermercato 24 w Polsce.

Klienci Szopi mogą określić przedział godzinowy związany z dostarczeniem produktów i otrzymać je nawet 2 godziny od złożenia zamówienia. Obecnie, w związku z sytuacją wynikającą z pandemii koronawirusa, Szopi dokłada starań, aby terminy dostaw były jak najkrótsze. Do tego priorytet mają zamówienia osób powyżej 60 roku życia, dla których dostawy realizowane są za darmo. Aby skorzystać z darmowej dostawy, wystarczy zarejestrować się w serwisie www.szopi.pl lub ściągnąć aplikację Szopi na telefon komórkowy, podać swój wiek i wpisać kod: AUCHANSENR. Akcja trwa do 11 kwietnia i obejmuje zakupy z hipermarketów sieci Auchan o łącznej wartości powyżej 80 zł.

- W ostatnich tygodniach notujemy zwiększenie zapotrzebowania na naszą usługę, dlatego stale poszerzamy ekipę szoperów. Każdy szoper otrzymał instrukcję dotyczącą zasad higieny i transportu produktów spożywczych zgodne z wytycznymi GIS. Z tego względu płatności są dokonywane wyłącznie bezgotówkowo – dodaje Anna Podkowińska.

 

 

Katarzyna Pierzchała 3548 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.