Przez telefon można teraz zamówić instalację fotowoltaiczną

Firma Foton Technik, należąca do Grupy Innogy, umożliwia teraz klientom zdalne zamawianie usługi instalacji fotowoltaicznej.

Na zdjęciu: Michał Skorupa, prezes spółki Foton Technik

 Foton Technik działa w oparciu o system online oraz specjalnie przygotowaną dedykowaną infolinię pozwalającą szybko i bez kontaktu personalnego na kompleksowe złożenie zamówienia na instalację fotowoltaiczną. Dzięki niemu nie tylko zostanie zaprojektowany system PV dostosowany do potrzeb danej lokalizacji, ale również będą mogły zostać podpisane stosowne dokumenty, jak i domówienie szczegółów realizacji instalacji za pośrednictwem internetu.

- Obecna sytuacja spowodowała potrzebę zmiany formy obsługi klienta. Mając na uwadze zarówno bezpieczeństwo klientów, jak i pracowników wdrożyliśmy system pozwalający na w pełni zdalne przeprowadzenie zamówienia – mówi Michał Skorupa, prezes spółki Foton Technik.

Klienci firmy mogą teraz skorzystać ze specjalnej dedykowanej infolinii (22 123 83 59), pod którą otrzymają komplet informacji o ofercie i umówią spotkanie online w dogodnym terminie. Doradca techniczny połączy się z klientem za pomocą jednego z komunikatorów internetowych i przedstawi ofertę. 

Firma Foton Technik jest liderem na rynku instalacji fotowoltaicznych w Polsce. Należy do Grupy Innogy, która po połączeniu z E.ON jest wiodącym koncernem energetycznym w Europie. Firma projektuje i instaluje systemy fotowoltaiczne dla klientów na terenie całej Polski.

Katarzyna Pierzchała 3548 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.