"Handel" jako e-gazeta - zapraszamy!

Udostępniamy bezpłatne, elektroniczne wydania naszego miesięcznika. Od teraz, mogą Państwo pobrać "Handel" w wersji pdf, jak i czytać za pomocą znanej już Państwu dedykowanej aplikacji dostępnej w GooglePlay oraz AppStore.

W tej wyjątkowej sytuacji, gdy wielu z Was pracuje ciężej i dłużej, gdy jesteście zmuszeni do pracy zdalnej, pracy zmianowej, gdy cała branża wystawiona jest na ciężką próbę - tym bardziej czujemy się zobowiązani do informowania Was o tym, co dzieje się na rynku, nie tylko w kontekście pandemii. Marcowy "Handel", który zapewne już dotarł do Waszych sklepów i biur, pełen jest analiz i treści... niezwiązanych z koronawirusem, przyglądamy się kategoriom wielkanocnym i konsumentowi przyszłości – temu, czego będzie potrzebował. 

Konferencja o konsumencie przyszłości - NextDay Summit, którą zapowiadamy, oczywiście została przeniesiona na jesień. Tym bardziej fascynujące będą dyskusje o tym, jak konsumenci w przyszłości, doświadczeni lękiem i kryzysem COVID-19, będą się zachowywać.

Pobierz aktualne wydanie tu

Kolejne, właśnie przygotowywane, wydanie "Handlu" jest wydaniem specjalnym. Zawierać będzie obszerne porady prawne, podatkowe, finansowe oraz inspiracje i rozwiązania, którymi chcemy wesprzeć Wasze działania w walce ze skutkami pandemii i kryzysu wywołanego przez koronawirusa. Jednocześnie pozostajemy przy zapewnieniu porcji wiedzy o spożywczych i kosmetycznych kategoriach oraz trendach i zmianach, które zachodzą na rynku handlowym.

Zachęcamy również do odwiedzin portalu HandelExtra.pl, na którym codziennie analizujemy i zbieramy informacje o koronawirusie i jego wpływie na biznes, o akcjach pomocowych oraz rozwiązaniach jakie stosują detaliści i producenci w innych krajach. Wybieramy to, co warto zapożyczyć do polskich sklepów i fabryk. Podsumowujemy też to, czego można się nauczyć od odradzających się po koronawirusie Chin w kontekście rozwiązań, technologii oraz strategii na zmieniające się zachowania konsumentów. 

Czekamy na Wasze sugestie, spostrzeżenia, wątpliwości oraz wskazówki o czym powinniśmy jeszcze napisać, jakim problemem się zająć, w czym jeszcze możemy Was wesprzeć.