Bezpieczne Klify

Galeria Klif w Gdyni i Dom Mody Klif w Warszawie przypominają, że mimo ograniczeń wciąż działają i część zakupów można u nich zrobić.

Od poniedziałku, 16 marca, w galeriach otwarte są jedynie sklepy, których działalność jest dozwolona przez rząd, a które pomagają realizować podstawowe potrzeby mieszkańców. Jak zapewniają obie galerie wszystkie otwarte sklepy i punkty usługowe tak zorganizowały swoją działalność, by do minimum ograniczyć ryzyko zarażenia, a personel tam pracujący został przeszkolony i wyposażony w niezbędny sprzęt, by w pełni dostosować pracę do nowych warunków.  

Oba centra  przeorganizowały także funkcjonowanie parkingów i wejścia do obiektów. Aktualnie klienci są zapraszani do wyznaczonych wejść, w celu kontrolowania przepływu osób i zapewnienia im jak największego bezpieczeństwa.

Z kolei informacje o godzinach otwarcia sklepów w Domu Mody Klif Warszawie oraz Galerii Klif w Gdyni zamieszczane są na bieżąco na profilach społecznościowych i stronie internetowej www.klif.pl

Działania prewencyjne, które Galerie Klif wprowadziły w związku z ryzykiem zakażenia koronawirusem, zostały opracowane i zarekomendowane branży handlowej przez Ministerstwo Rozwoju i Główny Inspektorat Sanitarny.

Każdy ze sklepów wprowadza w tym okresie własne zasady dotyczących zwrotów i sposobu realizowania gwarancji zakupionych w nich artykułów, stąd informacji najlepiej szukać na stronach internetowych poszczególnych sklepów lub w sklepach tej samej marki funkcjonujących poza centrami handlowymi.

Sprzedaż kart podarunkowych Klifu jest w tej chwili prowadzona wyłącznie za pośrednictwem strony: www.klif.pl. Klienci posiadający kartę podarunkową Klifu, która traci ważność w najbliższych 2 tygodniach, mogą przedłużyć kartę na kolejne dwa tygodnie zgłaszając swoją kartę na specjalną infolinię wydawcy karty.

Joanna Hamdan 10490 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.