Pokazywane w serwisie treści mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356). Oświadczam, że mam ukończone 18 lat i chcę zobaczyć pełną wersję artykułu.
Tak, pokaż artykuł Nie wyrażam zgody

Nowe radlery 0,0% od marki Okocim

Bezalkoholowy Biały Radler Cytryna i Ciemny Radler Wiśnia są dostępne w sklepach od marca.

Obie nowości poszerzają portfolio piw 0,0% z Browaru Okocim.

Okocim Biały Radler 0,0% Cytryna – „Białe Orzeźwienie” z dodatkiem pszenicy – to propozycja dla tych, którzy lubią cytrusowe aromaty. Piwo ma lekko kwaśny i jednocześnie słodki smak. Jest wyjątkowo orzeźwiające, a dodatek pszenicy sprawia, że polubią go zwolennicy lekkich piw pszenicznych.

Z kolei Okocim Ciemny Radler 0,0% Wiśnia – „Ciemny Charakter” – powstał na bazie ciemnego piwa, ma głęboką barwę i wyjątkowy aromat wzbogacony kojarzącym się z latem smakiem wiśni. Spodoba się miłośnikom bardziej wyrazistych piw z charakterem.

Opakowania nowych wariantów podkreślają owocowość produktu, a etykiety 0,0% wykorzystują kolorystykę kodu piw bezalkoholowych, czyli kolor niebieski.

Oba radlery są dostępne w butelkach zwrotnych o pojemności 0,5 l oraz w puszkach 0,5 l. Znaleźć je będzie można m.in. w lodówkach i standach Strefy Orzeźwienia oferującej różne warianty piw bezalkoholowych i smakowych z oferty Carlsberg Polska.

Obie nowości dołączą do obecnych już w ofercie marki wariantów 0,0% czyli Radlera Sycylijska Pomarańcza z limonką 0,0% i Radlera Jabłko z czereśnią 0,0%.

Wprowadzenie nowych wariantów okocimskich radlerów 0,0% będzie wspierać kampania internetowa i displayowa prowadzona przez agencję Upside. Planowaniem mediów zajmuje się Dom Mediowy Initiative.

Joanna Hamdan 10923 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.