Tesco potrzebuje rąk do pracy

Największy sklep spożywczy w Wielkiej Brytanii zapowiedział, że potrzebuje 20 000 pracowników tymczasowych na co najmniej 12 kolejnych tygodni.

Proces rekrutacyjny już został uruchomiony, chociaż jego szczegóły detalista ujawnia dopiero teraz. Tesco informuje, że niektóre osoby tego samego dnia są przesłuchiwane i od razu rozpoczynają pracę.

Niestety nie wiadomo czy oferty pracy były skierowane do osób fizycznych czy lokalnych mieszkańców, którzy w wyniku epidemii kronawirusa nie mogą pracować.

- Jestem bardzo dumna z tego, że witam tysiące nowych współpracowników w Tesco. Dziękujemy wszystkim, którzy oferują pomoc, pracując dzień i noc, aby nasze półki były pełne - powiedziała Natasha Adams, szefowa działu HR Tesco.
 
www.retailgazette.co.uk
 
Joanna Hamdan 10490 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.