Nowy sklep Spar Express w gminie Gromadka

Spółka Wasz Sklep Spar otworzyła nowy sklep przy ulicy 11 Listopada w gminie Gromadka, w województwie dolnośląskim.

Wasz Sklep Spar to spółka należąca do Spar Group, wyłącznego operatora licencji Spar na terenie Polski. Właśnie uruchomiła kolejny nowy sklep, tym razem w gminie Gromadka.

- Chcemy zapewnić klientom doświadczenia zakupowe na najwyższym poziomie. Partnerzy detaliczni, którzy dołączają do sieci Spar doskonale znają potrzeby klientów w swoim regionie. Łączymy ich wiedzę z najwyższymi standardami Grupy Spar, które także bazują na trosce o zadowolenie oraz wygodę konsumentów – powiedział Tomasz Syller, dyrektor zarządzający, członek zarządu Wasz Sklep Spar.

Sieć zarządzana przez Wasz Sklep Spar przekroczyła już liczbę 210 placówek i jest znacząco większa niż poziom założony na 2020 r. Wasz Sklep Spar zakłada, że do sieci rocznie będzie dołączać co najmniej 50 nowych sklepów. Tym samym, w ciągu czterech lat sieć obejmie ponad 400 placówek. Będą one zaopatrywane z docelowo trzech rozbudowanych centrów dystrybucyjnych w całej Polsce. Ponadto sieć planuje wspierać detalistów w obszarze działań promocyjnych i marketingowych oraz produktami marki własnej.

Wasz Sklep Spar rozpoczął już współpracę z Omni Global Sourcing Solutions Inc. oraz Daymon Worldwide Inc. Celem współpracy ze strategicznymi partnerami jest pozyskiwanie produktów i wdrażanie marki własnej. W systemie logistycznym sieci jest dostępnych ponad 7500 produktów od prawie 500 dostawców.

The Spar Group Ltd. jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Johannesburgu w RPA. W latach 60. firma stała się wyłącznym master franczyzodawcą Spar w Republice Południowej Afryki. Obecnie The Spar Group Ltd. działa również w innych krajach afrykańskich, w tym w Angoli, Zambii, Botswanie, Namibii, Mozambiku, Malawi, Lesotho, Suazi. Firma działa również w Irlandii, południowo-zachodniej Anglii, Szwajcarii i na Sri Lance.

Katarzyna Pierzchała 3731 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.