Herbapol-Lublin wspiera szpitale

W tej trudnej sytuacji producent wesprze 17 warszawskich oraz lubelskich placówek medycznych.

Producent przekaże produkty dżemowe, syropy BIO, napoje oraz herbaty marki Herbapol, jak również napoje energetyzujące marki Green-Up.

W ramach pomocy w regionie lubelskim, skąd wywodzi się firma, produkty zostaną dostarczone do szpitali i stacji pogotowia znajdujących się w Lublinie, Zamościu, Białej Podlaskiej oraz Chełmie. Bezpośrednio do 11 placówek medycznych położonych w tych miejscowościach zostanie dostarczonych prawie 15 tys. produktów.

Ponadto, dzięki współpracy firmy Herbapol-Lublin z Zakładami Farmaceutycznymi Polpharma oraz restauracją Belvedere od 20 marca, w najbliższym czasie, ponad 500 zapakowanych posiłków wraz z syropami, herbatami i napojami ziołowymi będzie dostarczanych do warszawskich szpitali oraz stacji pogotowia ratunkowego. Dalszą dystrybucją wewnątrz placówek będą się zajmować wolontariusze Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, którzy wspierają personel medyczny w ramach projektu „Akcja – Detronizacja – Zdejmujemy Koronę Wirusowi”.

W Warszawie posiłki otrzymają następujące placówki: Wojskowy Instytut Medyczny, ul. Szaserów, Szpital MSWiA, ul. Wołoska, Szpital Zakaźny, ul. Wolska, Pogotowie Ratunkowe oddział Woronicza, Pogotowie Ratunkowe centrala oraz Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

Joanna Hamdan 11259 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.