McDonald’s też wspiera szpitale

Sieć restauracji została partnerem strategicznym akcji #WzywamyPosiłki.

W jej ramach, we współpracy z partnerami, do pracowników wybranych szpitali doręczane są bezpłatne posiłki, McZestawy Mocy, które pomagają zachować energię do działania.

Dzięki zaangażowaniu licencjobiorców firmy, ponad 500 ciepłych posiłków trafiło dotychczas do 5 placówek w Warszawie, Krakowie i Bolesławcu. Na piątek 20 marca jest zaplanowana dostawa kolejnych 600 McZestawów Mocy do szpitali w Krakowie, Łodzi, Zgierzu oraz Wrocławiu. Skala zaangażowania wciąż rośnie, poszerzając się między innymi o kolejne szpitale czy lokalne inicjatywy zgłaszane przez licencjobiorców.

- Jesteśmy na co dzień blisko ludzi. W tej szczególnej sytuacji chcemy wykorzystać nasze możliwości operacyjne, bliskość naszych restauracji i wspierać tych, którzy pomagają. Obserwujemy to, co dzieje się lokalnie i reagujemy na potrzeby - podkreśla Anna Borys-Karwacka, dyrektor ds. relacji korporacyjnych McDonald’s Polska.

Dostawy McZestawów Mocy odbywają się w sposób bezkontaktowy, we współpracy z zewnętrznymi operatorami McDelivery lub wolontariuszami, którzy odbierają produkty z restauracji z opcją McDrive. Do każdego ciepłego posiłku pracownicy restauracji dołączają podziękowania od pracowników restauracji.

Joanna Hamdan 10490 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.