Pasieki Rodziny Sadowskich dla pszczół

Ruszyła akcja #chrońmypszczoły.

W Pasiekach Rodziny Sadowskich każdego dnia dbamy o 50 milionów pszczół i zachęcamy do tego każdego, dla kogo ekologia i dbałość o środowisko to sposób na życie. Włączcie się do akcji #chrońmy pszczoły i wspólnie z nami zadbajcie o ich bezpieczny byt.

Każdy, komu los planety nie jest obojętny, może włączyć się do akcji #chrońmypszczoły. Kupując miód z Pasieki Rodziny Sadowskich masz nie tylko pewność jego jakości i pochodzenia, ale także wspierasz znaczną część polskiej populacji pszczoły miodnej dbającej o naturę i plony roślin na powierzchni 320 000 ha.

Każdego roku do końca czerwca do naszych zamówień dołączamy paczuszkę z nasionami roślin miododajnych takich jak: facelia, czarnuszka, koniczyna biała, nostrzyk, chaber i ogórecznik. Wystarczy je wysiać w okresie od marca do czerwca, aby w ogrodzie, na trawniku lub w doniczce stworzyć mini łąkę, z której korzystać będą pszczoły i inne zapylacze.

Joanna Hamdan 10788 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.