Ziaja rusza z e-sklepem

Szybciej niż to było zamierzone. Wszystko przez koronawirusa.

- Informujemy, że już od dłuższego czasu pracujemy nad pierwszym oficjalnym e-sklepem Ziaja. Działania nad nim są już bardzo zaawansowane. Ze względu na szczególną sytuację w jakiej się teraz wszyscy znajdujemy, postanowiliśmy maksymalnie przyspieszyć - czytamy na instagramowym profilu marki.

Jak zapowiada Ziaja sklep ma ruszyć już na początku kwietnia.

Firma Ziaja została założona w 1989 r. przez farmaceutów Aleksandrę i Zenona Ziaja. Udział kapitału polskiego wynosi 100%. Działalność firmy to produkcja farmaceutyków oraz wysokiej jakości kosmetyków pielęgnacyjnych. Centrala firmy zatrudnia obecnie ponad 555 pracowników w biurach, zakładach produkcyjnych, magazynach i logistyce. Sprzedaż detaliczną i dystrybucję w Polsce tworzy sieć 14 oddziałów zlokalizowanych na terenie całego kraju. Obecnie oferta marki obejmuje około1000 pozycji preparatów przyjaznych dla skóry i środowiska, nietestowanych na zwierzętach, w których do niezbędnego minimum ograniczono zawartość konserwantów. Kosmetyki marki można także znaleźć na rynkach zagranicznych. Są one dostępne między innymi w Austrii, Czechach, Danii, Finlandii, Irlandii, Szwecji i na Ukrainie.

Joanna Hamdan 10923 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.