Farmona. Balsamy my’BIO

Dla pięknej skóry.

Ekologiczne regiony świata, stawiające na ekologię i rozwój zielonych technologii stały się podstawą do opracowania przez specjalistów marki my’BIO bio-kosmetyków do pielęgnacji ciała.

Wykorzystano w nich moc najwyższej jakości ekstraktów z roślin: ekstraktu z kory czerwonego klonu, mchu islandzkiego, alg błękitnych i grzybów shiitake połączonych z wysoce skutecznymi składnikami aktywnymi pochodzenia roślinnego.

Wykorzystane w kosmetykach my’BIO ekstrakty z wyselekcjonowanych roślin z różnych zakątków świata wybrano ze względu na bogactwo cennych, organicznych związków chemicznych, jakie w nich znajdziemy. Oprócz składników aktywnych ważna jest także sama baza kosmetyków. Dlatego przy produkcji balsamów my’BIO sięgnięto do głęboko ukrytych źródeł wody termalnej i źródlanej, z dobrodziejstw wody morskiej, a także przeciwstarzeniowych właściwości oleju ryżowego. Receptury nie zawierają żadnych składników odzwierzęcych ani oleju palmowego. Innowacyjne w 100% wegańskie receptury my’BIO posiadają certyfikat Viva! dla wegetarian i vegan.

Do wyboru są cztery balsamy marki: Kanadyjska BioRegeneracja Czerwony Klon, Fińskie BioOdżywianie Algi Błękitne, Islandzkie BioNawilżanie Mech Islandski oraz Japońskie BioUkojenie Grzyby Shiitake.

Joanna Hamdan 10490 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.