Kaufland otworzył 220. sklep w Polsce

19 marca w Galerii Bursztynowej w Ostrołęce został otwarty nowy sklep Kaufland. To już 220. obiekt tej sieci handlowej w Polsce. Z tej okazji na klientów marketu czekają atrakcyjne oferty i promocje.

Na zdjęciu: sklep w Nowym Sączu

Kaufland Polska kontynuuje dynamiczną ekspansję. W tym roku zostało otwartych już sześć marketów. Trzy z nich w największych miastach Polski - w Warszawie, Krakowie i Gdańsku - to lokalizacje, w których dotychczas mieściło się Tesco. Pozostałe trzy − zupełnie nowe obiekty − z końcem lutego pojawiły się w Częstochowie, Piastowie i Zawierciu.

Sklep, który został otwarty 19 marca w Ostrołęce, to już 220. market sieci Kaufland w Polsce. Jeszcze do niedawna funkcjonował pod szyldem Tesco, teraz został dostosowany do konceptu znanego z innych sklepów Kaufland.Wystrój sklepu utrzymany jest w jasnej, minimalistycznej kolorystyce. Sieć zadbała też o to, aby nawigacja po markecie była intuicyjna  – poszczególne kategorie produktów znajdują się w alejkach oznaczonych specjalnymi kolorami, spójnymi z tymi, które znajdują się w gazetkach promocyjnych Kaufland.

Sklep wyposażono w nowoczesne ekrany digital signage, na których są wyświetlane aktualne oferty i informacje dotyczące produktów. W markecie zainstalowano energooszczędne oświetlenie LED oraz sieć Wi-Fi, z której mogą bezpłatnie korzystać osoby robiące zakupy w markecie. Na zmotoryzowanych czeka parking, dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych oraz  rodzin z dziećmi.  

Klienci nowego marketu Kaufland już od dnia otwarcia mogą korzystać z bogatej oferty artykułów: świeżych owoców i warzyw, mięsa, pieczywa, artykułów przemysłowych, marek własnych i marek z segmentu premium. Sieć przygotowała również specjalne promocje związane z otwarciem, jednak tym razem ze względu na panującą sytuację epidemiologiczną zrezygnowano z degustacji.

Market jest czynny od poniedziałku do soboty w godzinach 7:00-22:00 oraz w niedziele handlowe w godzinach 8:00-21:00.

Katarzyna Pierzchała 3305 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.