Super-Pharm działa i zabezpiecza

Drogerie i apteki sieci są otwarte dla klientów i działają zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Rozwoju oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego.

Jednak w związku z zagrożeniem epidemiologicznym wywołanym przez rozprzestrzenianie się wirusa COVID-19, zostały wprowadzone specjalne prewencyjne procedury i zabezpieczenia, które mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa oraz ochrony zdrowia wszystkich klientów i pracowników.

Sieć zabezpieczyła stanowiska kasowe osłoną z plexi, która minimalizuje kontakt klienta i pracownika; zapewniła pracownikom drogerii i aptek stacjonarnych maski i rękawiczki; ograniczyła liczbę klientów w przestrzeni Super-Pharm w zależności od powierzchni sklepu; czasowo wycofała testy kosmetyków oraz perfum; wprowadziła konieczność zachowania 1,5 m odstępu w kolejce; preferuje płatności kartą oraz używanie kas samoobsługowych i prowadzi komunikację przypominającą zalecenia Ministerstwa Rozwoju oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego dla obiektów handlowych we wszystkich kanałach, tj. plakaty wewnątrz drogerii i aptek, radiowęzeł, social media, newsletter do klientów oraz banner w aplikacji i na stronie internetowej Super-Pharm.

Super-Pharm także apeluje o bezwzględne dostosowanie się do nowych zaleceń we wszystkich placówkach oraz wzajemną uważność na siebie nawzajem.

Super-Pharm to sieć handlowa działająca w formie „3 w 1”, co oznacza, że na jednej powierzchni połączone są drogeria, apteka i perfumeria. Od niedawna niektóre placówki Super-Pharm zrzeszają 4 działy – do wcześniej wymienionych dołączyła Super-Pharm Optic, oferujący profesjonalne produkty i usługi optyczne. Super-Pharm jest łącznie w 78 lokalizacjach, z czego 68 działa w koncepcie „3 w 1”, a pozostałe 10 to „4 w 1”. 

Joanna Hamdan 10783 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.