Pokazywane w serwisie treści mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356). Oświadczam, że mam ukończone 18 lat i chcę zobaczyć pełną wersję artykułu.
Tak, pokaż artykuł Nie wyrażam zgody

Dzień Świętego Patryka z Tullamore D.E.W

Podczas jednego dnia w roku, niezależnie od szerokości geograficznej, możemy poczuć się jak w Irlandii.

Jak spędzić, przypadający na 17 marca, dzień Świętego Patryka, podpowiada whiskey Tullamore D.E.W.

Whiskey Tullamore D.E.W od wielu lat towarzyszy Irlandczykom w celebrowaniu dnia Św. Patryka. Także w Polsce marka po raz kolejny włącza się w obchody tego święta.

W ramach obchodów dnia św. Patryka, wszyscy fani Irlandii, mogą wziąć udział w konkursie facebookowym i sprawdzić ile mają w sobie z irlandzkiej duszy. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody, jak np.: zestawy słuchawkowe i aparaty Instax.

Joanna Hamdan 13209 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.