Zebra Technologies wprowadza drukarkę mobilną

Urządzenie jest zaprojektowane i przeznaczone specjalnie dla branży transportu i logistyki, handlu detalicznego i hotelarstwa.

Model ZQ210, należący do Serii ZQ200, jest regulowany i łatwy w obsłudze przez operatorów magazynów i pracowników handlu detalicznego i hotelarstwa. Dzięki obsłudze wielu rodzajów materiałów eksploatacyjnych, nowa drukarka jest jedną z niewielu mobilnych drukarek w swojej klasie, która drukuje zarówno paragony, jak i etykiety. Pracownik może łatwo i w zależności od potrzeb wymienić wykorzystywany materiał eksploatacyjny.

Nowa drukarka może również obsługiwać materiały bezpodkładowe (Linerless), które, podobnie jak rolka taśmy samoprzylepnej, nie posiadają papieru podkładowego a specjalny klej umożliwiający łatwe odklejenie od etykiet znajdujących się pod spodem. Brak papieru podkładowego, który wymagałby utylizacji, zmniejsza ilość odpadów i umożliwia prowadzenie bardziej ekologicznie świadomych przedsiębiorstw. Firma może zastosować materiały eksploatacyjne w zależności od miejsca i potrzeb.

Łatwość obsługi pozwala pracownikom na ładowanie baterii drukarki w podróży, w pojeździe lub z przenośnego power banku z funkcją ładowania przez USB. Urządzenie jest wyposażone w Bluetooth 4 i łączność NFC Tap-to-Pair z systemem Android, dzięki czemu personel operacyjny może w łatwy sposób podłączyć urządzenie do sieci. Czarno-biały wyświetlacz OLED (organiczna dioda elektroluminescencyjna) umożliwia szybką interakcję z drukarką, dostarczając użytkownikom cennych informacji, które pomogą zwiększyć wydajność operacyjną.

Joanna Hamdan 10960 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.