Papa John’s wprowadza opcję dostawy bez kontaktu

Dotyczy ona zamówień zrealizowanych za pośrednictwem strony www, opłaconych online, opatrzonych komentarzem "bez kontaktu".

W takim przypadku kierowca dostarczy szczelnie opakowane produkty prosto pod drzwi, zostawiając je na specjalnych, zdezynfekowanych stojakach. Zdaniem sieci pizzerni poprawi to komfort każdej ze stron oraz dodatkowo wesprze procesy rekomendowanej kwarantanny domowej.

- Uważamy, że naszym obowiązkiem jest zadbanie o zdrowie i poczucie bezpieczeństwa zarówno naszych pracowników, jak i klientów - mówi mówi Grzegorz Ziarek, dyrektor zarządzający Papa John’s w Polsce. - Bacznie obserwujemy sytuację w kraju, w szczególności w Warszawie, i jesteśmy gotowi na bieżąco reagować na zmiany sytuacji. Nie wykluczamy dalszych kroków prewencyjnych. W tej chwili zachęcamy do składania zamówień pizzy i innych produktów online, z dostawą do domu. Dodatkowa opcja dostawy pod hasłem ‘zero kontaktu’ jest wyjściem naprzeciw temu, co się dzieje. Wierzymy, że pozwoli ona lepiej radzić sobie w okresie zalecanego przebywania w domach - podkreśla Grzegorz Ziarek.

Ponadto amerykańska sieć Papa John’s, jedna z trzech największych firm na świecie specjalizujących się w dostawie gorącej pizzy do domu, odpowiada na obecną sytuację epidemiologiczną w Warszawie wprowadzając szereg dodatkowych rozwiązań podnoszących ochronę zdrowia pracowników i klientów. Przede wszystkim zadbano o odpowiednie procedury w lokalach, dodatkowe środki dezynfekujące, udostępnione także klientom, dodatkowe dezynfekcje lokali i sprzętu. Sieć zachęca także do składania zamówień online, wybierania płatności bezgotówkowych, a także korzystania z dostawy.

Joanna Hamdan 10783 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.