Ania Starmach ruszyła z programem kulinarnym

Gotująca z pasją i sercem jurorka Master Chefa 9 marca zaprezentowała swój nowy projekt - serial online "Superfoody na co dzień".

"Superfoody na co dzień" to program kulinarny, który Ania Starmach wspólnie z Purella Superfoods planowali od dawna. W ramach pierwszej serii zostało nagranych 9. odcinków, dedykowanych zdrowemu i łatwemu gotowaniu, z którym każdy sobie poradzi.

- Gotować prosto, smacznie i zdrowo to moja filozofia, w którą wierzę i którą chętnie promuję. Dzięki serialowi "Superfoody na co dzień" pokażę, jak w łatwy sposób włączyć składniki o najwyższych wartościach odżywczych do naszej codziennej diety. To banalnie proste, a tak dużo zdrowia za tym idzie - mówi Ania Starmach.

- W tym projekcie jak nigdzie indziej mogłam się spełnić kulinarnie - nie zabrakło tu zdrowych i pysznych prostych posiłków, które bardzo często przygotowuję sama w domu i które nie raz były miłą niespodzianką zarówno dla mojej rodziny, jak i gości - dodaje.

W każdym odcinku programu, który trwa nie dłużej niż 5 minut Ania Starmach przyrządza dania na bazie wybranego superfooda, korzystając także z pełnej gamy przypraw i zdrowych dodatków do gotowania.

- Chcemy edukować i pokazywać widzom, czym są superfoody,, jak wykorzystać ich moc w kuchni do codziennego gotowania, przyrządzając proste i smaczne dania z ich dodatkiem. Chcemy zachęcić widzów do eksperymentowania, bawienia się w kuchni nowymi, czasem egzotycznymi składnikami, które wzbogacają dietę, będąc jednocześnie bombami witamin i minerałów, których zawierają kilkakrotnie więcej niż inne produkty - mówi Ania Starmach.

Do projektu zaproszono także gości specjalnych, którzy będą towarzyszyć Ani w kuchni. W wybranych odcinkach wystąpią: Grzesiek Zawierucha – ostatni zwycięzca Masterchef, Zosia Zborowska-Wrona – blogerka, influencerka, Paulinka Foremny, zwyciężczyni Masterchef Junior oraz Kamil Pawelski, znany bloger, występujący pod pseudonimem Eksluzywny Menel. Projekt wystartował 2 marca na kanale Purella Superfoody na co dzień, a począwszy od 9 marca, co poniedziałek, będą miały premierę kolejne odcinki serialu Ani Starmach.

Ponadto Purella została partnerem akcji "Kino na obcasach" organizowanej przez Multikino. Jest to cykl comiesięcznych spotkań dla kobiet w kinie na seansach przedpremierowych, opatrzony dodatkowymi działaniami dla widzów. Seanse organizowane są w 21 kinach sieci w całej Polsce. Przed każdym seansem, będzie wyświetlany odcinek programu kulnarnego Ani Starmach. Uczestnicy pokazów dostaną produkty od Purella do przetestowania, a dodatkowo możliwość spróbowania nowości w czasie akcji degustacyjnych.

Joanna Hamdan 13995 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.