PWC Odra. Cukierki Chrupki Orzech i Słony Karmel

To dwie nowe propozycje w portfolio producenta.

Jak podkreśla producent nowości cechuje głęboki, złożony smak i niejednorodna struktura. Nuty słodkie mieszają się ze słonymi, a gładkość z chrupkością. Dzięki temu wrażenia smakowe są bogatsze i pełniejsze. Podobnie jak inne sygnowane marką Odra produkty z tej kategorii, nowe cukierki oblewa czekolada.

Chrupki Orzech i Słony Karmel to dobra propozycja na umilanie sobie chwil spędzanych z rodziną lub przyjaciółmi. Szczelna owijka, w jaką każdy pojedynczy cukierek został zapakowany sprawia, że można je zabrać ze sobą do pracy, szkoły czy na wycieczkę i zjeść w momencie, gdy ma się ochotę na odrobinę słodyczy.

Nowe cukierki mogą być sprzedawane luzem (w tym celu producent przygotował 2-kg kartony ekspozycyjne) i w torbach po 1 kg.

Sugerowana cena detaliczne to 24 zł za kg.

Joanna Hamdan 10783 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.