"Mleczna rymowanka"

Pod takim hasłem 5 marca ruszył konkurs zorganizowany przez program "Mamy kota na punkcie mleka".

Udział w konkursie polega na ułożeniu przez uczniów nie większej niż czterowierszowej rymowanki na temat mleka i produktów mleczarskich.

W przygotowanie pracy konkursowej powinna być zaangażowana cała klasa. Każda klasa może przesłać tylko jedną pracę. Gotową pracę konkursową należy przesłać na adres promocja@izbamleka.pl w formie PDF, Word w tytule wpisując "Mleczna rymowanka" ze wskazaniem placówki, klasy i ilości uczniów, celem kwalifikacji do konkursu.

Na zwycięzców konkursu czekają nagrody. Za I miejsce przewidziane jest spotkanie zwycięskiej klasy z mlecznym bohaterem kampanii. Za zajęcie II miejsca klasa otrzyma pluszowe maskotki krówki, klasa, która zajmie III miejsce zostanie obdarowana upominkami programu w postaci odblasków.

Konkurs trwa do 23 marca. W mlecznej zabawie mogą wziąć udział placówki z całej Polski, które przystąpiły do programu.

Joanna Hamdan 10960 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.