Mlekpol w MasterChef Junior

Spółdzielnia Mleczarska z Grajewa dołączył do grona sponsorów programu, którego kolejna edycja rozpocznie się już w marcu.

Po programie Doradca Smaku, w którym produkty Mlekpolu pojawiły się w przepisach z całego świata., współpraca ze stacją TVN została rozszerzona o kolejny format MasterChef Junior.

W programie bierze udział 40 młodych kucharzy w wieku od 8 do 13 lat wyłonionych w eliminacjach. Zmierzą się oni z przepisami i wyzwaniami przygotowanymi przez jury w składzie Ania Starmach, Mateusz Gessler i Michel Moran.

To już 5 edycja programu telewizji TVN. Na jego potrzeby Mlekpol wyposażył spiżarnię i jest dostawcą produktów mleczarskich we wszystkich konkurencjach kulinarnych. Uczestnicy będą mogli skorzystać z popularnych i lubianych przez konsumentów produktów: Maślanki Mrągowskiej Naturalnej, Śmietanki Łaciatej 12%, Serka Łaciatego, Mleka Łaciate Junior i Śmietany Łaciatej 18%.

Pierwszy odcinek nowej edycji programu już 8 marca.

Joanna Hamdan 10783 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.