Jest nowa dyrektor generalna Ceetrus Polska

Ada Walentek awansowała w globalnych strukturach firmy Ceetrus i obecnie pełni funkcję dyrektor generalnej Ceetrus Polska. Odpowiada za kształtowanie strategii spółki, zarządzanie jej działalnością oraz rozwój na polskim rynku.

Z firmą jest związana od 2015 r. Do lutego 2019 r. zajmowała stanowisko dyrektor operacyjnej Ceetrus na Polskę. Wcześniej pełniła funkcję dyrektor komercjalizacji Ceetrus Polska.

– Cieszę się, że wyniki, jakie osiągnęliśmy razem z zespołem Ceetrus Polska, zostały docenione. Jestem przekonana, że w najbliższych miesiącach rozwiniemy nasze kompetencje na rynku nieruchomości i rozpoczniemy pracę nad nowymi, innowacyjnymi projektami – mówi Ada Walentek, dyrektor generalna Ceetrus Polska.

Od 2001 r. Ada Walentek była aktywna na polskim rynku nieruchomości zdobywając doświadczenie zawodowe w takich firmach jak Plaza Centers Management, Neinver oraz Klepierre, gdzie przez ponad 5 lat była dyrektorem komercjalizacji. Jest absolwentką Uniwersytetu Łódzkiego oraz Wyższej Szkoły Zarządzania i Marketingu w Warszawie, ma licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami.

Ceetrus Polska działa jako inwestor, deweloper, komercjalizator i zarządca centrów, galerii oraz parków handlowych Auchan. Firma powstała w 1976 r. we Francji, a dziś jest obecna w 10 krajach w Europie.

W Polsce prowadzi działalność od 1996 r. Obecnie jest właścicielem 24 centrów handlowych i zarządza powierzchnią handlową o wielkości blisko 700 tys. mkw. Ceetrus Polska jest również wyłącznym komercjalizatorem 31 obiektów handlowych z hipermarketem Auchan. Firma jest także właścicielem i zarządza portfolio blisko 180 ha terenów inwestycyjnych. Ceetrus Polska rozwija działalność w takich obszarach, jak handel, nieruchomości mieszkaniowe, biura, turystyka i rekreacja.

Katarzyna Pierzchała 5229 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.