FHP Vileda. Mop 1-2 Spray MAX

Ze spryskiwaczem i dwustronną nakładką.

1-2 Spray MAX ma dwustronną nakładkę z mikrofibry i obrotową głowicę 180°. Jak zapewnia producent dzięki temu można nim wyczyścić dwa razy większą powierzchnię podłogi niż standardowym mopem ze spryskiwaczem. Obrotowa głowica mopa pozwala na błyskawiczne odwrócenie nakładki czyszczącej i dalsze sprzątanie, podczas gdy inne mopy, wyposażone w jednostronną nakładkę, wymagają już jej wymiany lub czyszczenia.

1-2 Spray MAX bez problemu dotrze w trudno dostępne miejsca, np. pod meblami, a dobrze wyprofilowana stopa mopa pozwoli na usunięcie zabrudzeń z kątów i narożników. Funkcjonalny uchwyt sprawia, że wkład możesz w prosty sposób zdjąć (bez konieczności kontaktu z zanieczyszczeniami) i wyprać w pralce nawet w temperaturze 60°C.

Ergonomiczny dozownik uwalnia z pojemnika delikatną mgiełkę, umożliwiając rozprowadzenie jej bezpośrednio na plamę, a mechanizm sprayu zapewnia kontrolowane, równomierne rozprowadzenie płynu na czyszczonej powierzchni. 

Tym, co wyróżnia i sprawia, że 1-2 Spray MAX ma szansę stać się twoim domowym niezbędnikiem jest wystarczająco duży pojemnik na płyn do spryskiwania – 750 ml. Dzięki temu sprzątanie jest jeszcze bardziej efektywne. Pojemnik możesz łatwo zdjąć, aby w razie potrzeby uzupełnić płyn.

Joanna Hamdan 10448 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.