Targi Warsaw Pack już tuż, tuż

V edycja wydarzenia, podczas którego spotka się branża opakowań reprezentowana przez polskich i zagranicznych przedsiębiorców odbędzie się w dniach 3-5 marca w Ptak Warsaw Expo.

Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Opakowań oferują kompletny przegląd najnowszych technik pakowania, rodzajów opakowań, etykiet, automatyki i robotyki, a także rozwiązań logistycznych oraz e-commerce. Nastawione są w dużej mierze na premierę produktów i usług, czemu sprzyja obecność wiodących wystawców z branży. 

W tym roku targi Warsaw Pack zajmą powierzchnię około 40 tys. mkw., czyli aż dwa razy większą niż przed rokiem. Jak podkreślają organizatorzy wydarzenia podyktowane jest to rosnącym zainteresowaniem przedstawicieli sektora opakowań oraz dynamicznym rozwojem tego rynku. W nowoczesnej przestrzeni wystawienniczej Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie, zostaną zaprezentowane różnego rodzaju opakowania, w tym spożywcze, kosmetyczne, farmaceutyczne, chemiczne, transportowe oraz przemysłowe. Będzie można zobaczyć także maszyny pakujące i etykietujące, oraz szeroką ofertę dedykowanych etykiet.

Zaplanowane są również liczne konferencje.

W poprzedniej edycji wydarzenia udział wzięło ponad 9,2 tys. uczestników, zaprezentowanych zostało 148 maszyn oraz 623 opakowania różnego rodzaju i zastosowania.

Targom Warsaw Pack towarzyszyć będą targi Food Tech Expo, Międzynarodowe Targi Technologii Spożywczych, prezentujące kompleksową ofertę producentów i dystrybutorów maszyn do przetwórstwa i produkcji spożywczej.

Szczegóły na https://warsawpack.pl/.

Joanna Hamdan 10448 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.