Fanex partnerem gastronomicznym Suntago

W ramach umowy koncepty gastronomiczne zlokalizowane na terenie parku wodnego, będą korzystać z sosów, przypraw oraz dodatków gastronomicznych wytwarzanych przez firmy.

Suntago Wodny Świat to pierwszy etap projektu Park of Poland, który rozpoczął właśnie działalność w podwarszawskiej miejscowości Wręcza, w gminie Mszczonów, w województwie mazowieckim.

W Suntago na gości czeka aż pięć różnych restauracji (między innymi z kuchnią polską, włoską czy amerykańską), kawiarnia oraz pięć barów, z czego trzy zlokalizowane są w wodzie. Fanex będzie odpowiedzialny za dostarczanie do restauracji swoich sosów, przypraw Fusion Spices oraz naturalnych dodatków spożywczych – Tres Amigos.

- Suntago Wodny Świat to pierwsze tego typu miejsce w Polsce i zarazem niezwykle wyjątkowa inwestycja na skalę europejską - mówi Piotr Kubiczek, dyrektor handlowy w Fanex. - Cieszymy się, że możemy wspierać ten niezwykły projekt, z którego korzystać będzie zapewne wielu Polaków oraz gości z zagranicy. Jesteśmy bardzo dumni, że w pewnym stopniu, będziemy współtworzyć ofertę gastronomiczną Suntago. Myślę, że nasze ponad 30-letnie doświadczenie na rynku HoReCa, będzie cennym wsparciem dla tego miejsca oraz spotka się z dużą sympatią Gości z niego korzystających - dodaje.

Park wodny Suntago rozpoczął działalność w weekend 22-23 lutego.

Joanna Hamdan 13822 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.