W piątek Noc Zakupów w Galerii Młociny

28 lutego w godzinach 18.00 -22.00 w Galerii Młociny klienci tego warszawskiego centrum handlowego mogą liczyć na rabaty do -70% w ponad stu sklepach.

Piątkowy wieczór będzie okazją dla miłośników mody, by zakupić ubrania i dodatki w atrakcyjnych cenach. Co więcej, z okazji Nocy Zakupów galeria przygotowała dla swoich gości aż 1000 kart podarunkowych o wartości 50 zł do rozdania.

By cieszyć się dodatkowym bonusem, wystarczy być członkiem programu lojalnościowego, który jest dostępny na stronie mlociny.app., zrobić zakupy za minimum 300 zł uzbierane na maksymalnie trzech paragonach, a na koniec zgłosić się do Punktu Informacyjnego, by odebrać nagrodę. Pula nagród to aż 50 000 tys. zł.

To nie koniec niespodzianek przygotowanych z okazji Nocy Zakupów na Bielanach. O godzinie 21:00 fani zespołu Enej będą mieli okazje usłyszeć swoich idoli na żywo. Koncert odbędzie się na placu eventowym galerii (poziom 0).

 

Katarzyna Pierzchała 3328 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.