Polomarket z nowym systemem informatycznym

SAP HR będzie wspierał zarządzanie kadrami i płacami w sieci.

Wdrożenie nowego systemu trwało niecałe 9 miesięcy i wspierała je firma GAVDI.

Wdrożenie systemu SAP HR jest częścią trwającej cyfrowej transformacji Grupy Polomarket. W grudniu 2019 r. sieć sfinalizowała zakup licencji, a w styczniu br. rozpoczęła wdrażanie systemu SAP S/4 HANA for Retail. Rozwiązanie to, dedykowane ściśle branży retail, jest uznawane za najnowocześniejszy i najlepszy na świecie standard systemu dla dużych firm. Polomarket będzie pierwszą siecią FMCG w Polsce z tak dużą ilością wdrożonych modułów SAP.
 
Grupa Polomarket to polska sieć supermarketów, którą tworzą spółki detaliczne prowadzące sklepy. W jej skład wchodzi również spółka logistyczna. Obecnie pod szyldem Polomarket działa już ponad 280 placówek na terenie całej Polski, a roczne obroty sieci wynoszą prawie 2,5 mld zł. Firma zatrudnia ponad 6 300 osób.
 
Joanna Hamdan 10490 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.