Pokazywane w serwisie treści mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356). Oświadczam, że mam ukończone 18 lat i chcę zobaczyć pełną wersję artykułu.
Tak, pokaż artykuł Nie wyrażam zgody

Nowa marka Rajska Cytrusówka

Innowacja w alkoholach smakowych.

24 lutego na polskim rynku pojawiła się nowa, innowacyjna marka alkoholowa – Rajska Cytrusówka.

- Dzięki naszej nowości, chcemy przenieść konsumentów w klimat rajskich wysp, gdzie mogą się zrelaksować i poczuć orzeźwiający smak owoców cytrusowych - mówi Kamil Jędrzejewski, senior brand manager Rajskiej Cytrusówki. Nasza nowa marka to 3 innowacyjne smaki na bazie cytryny, dopełnione drugim egzotycznym smakiem: mango, limonką lub grejpfrutem - dodaje.

Wszystkie warianty Rajskiej Cytrusówki bazują na składnikach wysokiej jakości: orzeźwiającej cytrynie i egzotycznych owocach, których odpowiednie zbalansowanie tworzy egzotyczny smak i naturalny kolor.

Wprowadzenie do sprzedaży nowej marki Rajska Cytrusówka wspierane będzie komunikacją w punktach sprzedaży za pomocą materiałów POS oraz specjalnych stref cytrusowych, które są innowacyjnym wyróżnikiem w tej kategorii. Launch Rajskiej Cytrusówki jest wspierany także działaniami w kanałach digital i PR.

Rajska Cytrusówka Cytryna z Limonką, Rajska Cytrusówka Cytryna z Grejpfrutem oraz Rajska Cytrusówka Cytryna z Mango są dostępne w sprzedaży od końca lutego, w kanałach handlu tradycyjnego i nowoczesnego, w butelkach o pojemności 100, 200 i 500 ml.

Rekomendowana cena Rajskich Cytrusówek w kanale sprzedaży tradycyjnej to 4,99 zł za 100 ml, 9,99 zł za 200 ml i 24,99 zł za 500 ml.

Joanna Hamdan 10490 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.