Finał ferii z marką Familijne

W weekend 21-23 lutego marka z portfolio firmy Colian pojawiła się w Białce Tatrzańskiej na wielkim finale akcji "Start do nart" z Radiem ZET.

Jako sponsor całego cyklu wydarzeń, Familijne towarzyszyły rodzinom od początku ferii, zapewniając szereg atrakcji na stokach narciarskich w zimowych miejscowościach.

W każdym z 5 kurortów, w których odbyły się radiowe eventy, marka Familijne zapewniła uczestnikom wiele niespodzianek. Nie inaczej było podczas finałowego wydarzenia w Białce Tatrzańskiej. Na rodziny z dziećmi czekały konkursy z nagrodami, przekąski w postaci Wafli Familijnych oraz strefy familijnej zabawy i relaksu.

W Białce Tatrzańskiej i Szczyrku marka była widoczna nie tylko w miasteczku „Start do nart”, ale także obecna reklamowo na stoku. Reklamy Wafli Familijnych wyeksponowano, między innymi, na wyciągach (na kanapach i przy bramkach wejściowych) oraz wolnostojących ławkach dla narciarzy.

Akcja Familijne Ferie ma swoją kontynuację w radiu ZET podczas weekendowych relacji reporterskich oraz w kanałach społecznościowych.

Joanna Hamdan 10490 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.