Brother prezentuje nowe, przenośne skanery

Urządzenia umożliwiają szybkie i proste archiwizowanie dokumentów w dowolnym miejscu, także poza biurem.

Modele Brother DS-640, DS-740D oraz DS-940DW to mobilne skanery dedykowane małym i średnim firmom, w tym osobom, które często pracują poza biurem. Dzięki lekkiej i poręcznej konstrukcji świetnie sprawdzą się także podczas pracy w terenie. Nowe modele skanują do 15 stron na minutę, zarówno w trybie kolorowym, jak i monochromatycznym.

Urządzenia pozwalają w prosty sposób skanować różne typy dokumentów: paragony, faktury i umowy, jak również wizytówki. Wszystkie modele są zasilane za pomocą portu USB 3.0, przez co mogą być używane w dowolnym miejscu, w tym w samochodzie. Dzięki temu pliki można przesłać dalej, co znacząco zwiększa wydajność pracy. Urządzenia skanując dokumenty, mogą je automatycznie zapisać do pliku lub obrazu. Podczas skanowania wykorzystywane jest automatyczne rozpoznawanie rozmiaru dokumentów oraz ich prostowanie. Wszystkie nowe modele są dostarczane z oprogramowaniem, które pozwala usuwać na skanowanym obrazie ślady dziurkacza, wzmacnia znaki oraz pomija puste strony.

Model Brother DS-740D oferuje automatyczne dwustronne skanowanie i dwa odbiorniki papieru. DS-940DW dodatkowo jest wyposażony w wejście na kartę SD, Wi-Fi oraz baterię w celu zwiększenia mobilności. Skanery obsługują takie formaty plików jak: TIFF, JPEG, PDF (w tym PDF podpisany i przeszukiwalny).

Do trzech nowych skanerów jest dołączone oprogramowanie dla komputerów działających pod kontrolą systemów Windows, Linux i macOS. Urządzenia są objęte 3-letnią gwarancją po rejestracji na stronie www.brother.pl. 

Joanna Hamdan 10433 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.