Hochland wspiera swoich dostawców

W tym celu firma nawiązała współpracuje z Grupą Doradczą FDF - For Dairy Farm, reprezentowaną przez Technilac.

Dostawcy Hochland Polska produkują mleko z bardzo dobrymi parametrami, zawartością  tłuszczu i białka, niskim poziomem komórek somatycznych i drobnoustrojów.

Wielu z nich dostarcza mleko wysokiej jakości, ale dzięki kilku usprawnieniom mogliby produkować więcej lub ekonomiczniej, albo i więcej i bardziej opłacalnie.

Zdarzają się i tacy dostawcy, którzy pomimo starań, nakładu pracy i poświęcenia nie osiągają satysfakcjonujących wyników, a tym samym zadowalających dochodów. Czasami przyczyny są trudne do zidentyfikowania.

Chcąc pomóc tym dostawcom Hochland nawiązał współpracę z Grupą Doradczą FDF reprezentowaną przez Technilac.

Grupa Doradcza FDF – For Dairy Farm (oznacza: „dla fermy mlecznej”), to kilkanaście osób reprezentujących różne branże i dziedziny związane z produkcją mleka. Jej członkowie od kilku, czasem kilkunastu lat działają wspólnie dla wyniku ekonomicznego – poprawy rentowności fermy mlecznej i jakości mleka w gospodarstwach mlecznych. Dotychczas współpracowali głównie z dużymi i największymi gospodarstwami w Polsce. Dziś ich oferta wypracowana przez lata wzajemnej współpracy kierowana jest do dostawców Hochland. Są wśród nich żywieniowcy, lekarze weterynarii, specjaliści od upraw i nawożenia.

Joanna Hamdan 10490 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.