Targi Franczyza w Katowicach już 27-28 marca!

Najbardziej znane marki franczyzowe, bogata oferta pomysłów na biznes i niepowtarzalne wykłady na Forum Własnego Biznesu - na to mogą liczyć uczestnicy 5 edycji wiosennych Targów Franczyza, które jak co roku odbędą się w katowickim MCK przy Spodku.

Najważniejszym celem targów Franczyza Katowice jest stworzenie platformy dla przyszłych relacji biznesowych między firmami franczyzowymi a osobami zainteresowanymi założeniem własnej firmy. Podczas indywidualnych rozmów na stoiskach kandydaci na franczyzobiorców dowiedzą się między innymi:

  • na czym polega biznes franczyzowy pod daną marką i jakie są wymagania wobec kandydatów?

  • ile wyniosą opłaty franczyzowe i na jakie przychody można liczyć?

  • czy trzeba mieć doświadczenie biznesowe i jakie szkolenia oferuje marka franczyzowa?

Dla wystawców to wyjątkowa okazja, aby zaprezentować swój biznes i nawiązać kontakt z potencjalnymi franczyzobiorcami. Południe Polski, zwłaszcza Śląsk to bardzo przedsiębiorczy region. Targom Franczyza patronuje Prezydent Miasta Katowice i Polska Organizacja Franczyzodawców.

Jak zwykle na targach pojawią się firmy reprezentujące wszystkie branże: handel i usługi. Między innymi swoje ofert franczyzowe zaprezentują: Carrefour (supermarket), mFinanse (mBank), Yasumi (usługi kosmetyczne), Żabka (sklepy convenience), Lodolandia, Bafra Kebab i Kurczę Pieczone (gastronomia), Edukido (edukacja), Stava (usługi kurierskie) i wiele, wiele innych. Pełna lista wystawców będzie dostępna na stronie www.FranczyzaKatowice.pl na tydzień przed targami.

Nieodłącznym punktem wiosennych Targów Franczyza, które co roku odbywają się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym przy katowickim Spodku jest Forum Własnego Biznesu. W tym roku zaplanowaliśmy 2 dni wykładów (od 27 do 28 marca, w godzinach od 10 do 15). Oficjalnym sponsorem Forum jest sieć sklepów spożywczych franczyzowych Żabka. Właściciele sklepów opowiedzą w szczegółach, na czym polega franczyza Żabki.

Gwiazdą tegorocznej edycji Forum Własnego Biznesu będzie Maciej Orłoś, który opowie, jak otworzyć własny biznes w realu, a jak w internecie. Pan Maciej prowadzi bowiem szkolenia z umiejętności autoprezentacji, a jednocześnie otworzył swój kanał na YouTubie.

Nie zabraknie tez wykładów specjalistów i praktyków rynku franczyzy. Będą też wykłady na temat inwestycji w alternatywne aktywa np. w nieruchomości czy akcje oraz wykłady na temat istotnych elementów w biznesie opartych na psychologii. Warto więc wybrać się na Forum Własnego Biznesu, żeby krok po kroku dowiedzieć się jak biznes otworzyć i poprowadzić go z sukcesem.

Dokładny plan/terminarz wykładów pojawi się na stronie www.FranczyzaKatowice.pl

Na katowickich Targach Franczyza 2020 zaprezentuje się około 100 pomysłów na biznes. Organizatorem targów są portal Franchising.pl i firma doradcza PROFIT system.

Patronem honorowym Targów Franczyza jest Polska Organizacja Franczyzodawców, Prezydent Miasta Katowice, Marszałek woj. śląskiego oraz Regionalna Izba Gospodarcza. Patronem medialnym wydarzenia jest miesięcznik Handel, portal Handerextra.pl, Gazeta Małych i Średnich Przedsiębiorstw, Poradnik Handlowca, Qbusiness.pl, Dlahandlu.pl, Radio Silesia, MojeKatowice.pl, ŚląskiBiznes.pl, Horecanet.pl, Nowości Gastronomiczne, Biznes2Biznes.com, Franchising.cz, Franchising,sk, Franchising.pl, miesięcznik Franchising. 

 

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.