Netto dyskont otwiera kolejny sklep

W Strzelcach Krajeńskich powstała druga placówka sieci handlowej Netto. Od 20 lutego strzelczanie mogą robić zakupy w nowo otwartym sklepie, który funkcjonuje zgodnie z konceptem 3.0.

- Otwarcie kolejnego sklepu Netto 3.0. to konsekwencja realizowanej przez nas intensywnej strategii rozwojowej zaplanowanej na ten rok ­– mówi Janusz Stroka, prezes Netto Polska. - Dzięki temu coraz większa liczba klientów będzie miała okazję poznać skandynawskiego ducha marki, jak i robić codzienne zakupy w wyjątkowej atmosferze, wybierając spośród bogatej gamy produktów - uważa.

Nowo otwarty sklep w Strzelcach Krajeńskich jest zlokalizowany przy al. Wolności 6. Zarówno w dniu otwarcia, jak i przez cały weekend, sieć przygotowała dla swoich klientów szereg atrakcji oraz promocyjną ofertę handlową, w której z okazji tłustego czwartku nie zabrakło pączków z lokalnej piekarni.

Placówki działające w oparciu o model 3.0. charakteryzują przede wszystkim komfortowe przestrzenie i bogata oferta zakupowa. Asortyment, dostosowany do potrzeb zarówno młodszych, jak i starszych klientów, uwzględnia szeroki wybór świeżych warzyw i owoców, a także produktów bezglutenowych, bezlaktozowych i bezcukrowych oraz zdrowych artykułów z certyfikatem bio. Strefa To Go, skierowana do osób żyjących w biegu, oferuje świeże przekąski, sałatki, soki, a także świeżo wypiekane i chrupiące pieczywo. W ofercie Netto znajdują się również produkty ekskluzywnych, światowych marek, dostępne w ramach programów lojalnościowych.

Oprócz otwarć nowych placówek, sieć prowadzi równolegle intensywny remodeling już istniejących. W efekcie obecnie ponad 100 sklepów funkcjonuje – w mniejszym lub większym stopniu – zgodnie z nowym modelem Netto.

Sieć handlowa jest już 25 lat na polskim rynku. Firma ma ok. 400 sklepów w Polsce i trzy magazyny dystrybucyjne, zatrudnia ponad 5,5 tys. osób. Ten stan posiadania daje duńskiemu detaliście trzecią pozycję na polskim rynku dyskontów. Sklepy zlokalizowane są w pobliżu osiedli mieszkaniowych. Asortyment obejmuje zdecydowaną większość produktów od polskich dostawców. Poza Polską sieć obecna jest w Danii i Niemczech.

Katarzyna Pierzchała 3352 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.