Sklepy Komfort reklamują się na bankomatach Euronetu

24 lutego wystartuje kolejna odsłona kampanii promocyjnej sieci sklepów Komfort na bankomatach i wpłatobankomatach Euronet Polska.

Pierwsza kampania reklamowa firmy Komfort we współpracy z Euronet została zrealizowana w listopadzie w 2019 r. i wykorzystywała ekrany powitalne bankomatów i wpłatobankomatów. Od stycznia br. działania łączą przestrzeń ekranu powitalnego z ekranem sprawdzania karty. Dlatego też na ekranach kilkuset urządzeń Euronet Polska w całym kraju były wyświetlane informacje o aktualnych promocjach przygotowanych dla klientów przez sieć sklepów Komfort. Start kolejnej odsłony kampanii przewidziany jest na 24 lutego.

– Jesteśmy otwarci na każde rozwiązania reklamowe, które pozwalają dotrzeć z komunikatem do naszych klientów – podkreśla Aneta Dobrzyńska, manager ds. komunikacji marketingowej w spółce Komfort. - Niewątpliwą zaletą działań, które realizujemy we współpracy z Euronet Polska, jest właśnie szerokie dotarcie do potencjalnych grup klientów – uważa.

Euronet Polska to niezależny operator bankomatów i wpłatobankomatów w kraju. Spółka dysponuje 7800 urządzeniami, które jednocześnie pełnią funkcję nośników reklamowych. Szeroka oferta formatów reklamowych sprawia, że partnerzy biznesowi Euronet mogą prezentować swój przekaz m.in. na ekranie powitalnym, ekranie wyboru języka, ekranie wyboru potwierdzenia, ekranie autoryzacyjnym czy pożegnalnym, a także na rewersie potwierdzenia transakcji lub kuponach wydawanych wraz z wypłacaną z bankomatów gotówką. Ponadto Euronet Polska oferuje wykorzystanie naklejek magnetycznych na bokach bankomatów i wpłatobankomatów.

Sieć Euronet Polska proponuje także elastyczny dobór lokalizacji bankomatów, co umożliwia dotarcie do wyselekcjonowanej grupy odbiorców. Urządzenia sieci znajdują się w strategicznych miejscach, jak galerie handlowe, dworce czy lotniska.

Katarzyna Pierzchała 3527 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.