Pierwszy dwupoziomowy salon beauty w Północnej

W drugiej połowie lutego do najemców Galerii Północnej w Warszawie dołączyła sieć salonów depilacji woskiem Time for Wax oraz jej nowy koncept - Time for Nails, oferujący usługi manicure.

Salon Time for Wax & Nails zlokalizowany jest na poziomie -2 i zajmuje lokal o powierzchni 109 mkw. W jego ofercie dostępne są zabiegi zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, wśród których znajdują się m.in. depilacja woskiem, manicure tytanowy, manicure japoński, manicure hybrydowy, manicure polimerowy, a także zabiegi pielęgnacyjne na dłonie.

 - Cały czas mamy na uwadze potrzeby i preferencje klientów, dlatego staramy się regularnie powiększać ofertę Galerii Północnej o nowe sklepy i salony usługowe – tłumaczy Katarzyna Żuchowska, retail leasing manager GTC. - Time for Wax & Nails to kolejny punkty na mapie naszego centrum handlowego, w których klienci mogą zadbać o swój wygląd, a przy okazji zrelaksować się po wyczerpujących zakupach – uważa.

W nowo otwartym salonie nie obowiązują wcześniejsze zapisy, klienci mogą korzystać z oferty usług w dowolnie wybranym czasie. Time for Nails oferuje również możliwość przeprowadzenia zabiegów w tzw. strefie wyciszenia, gdzie klienci mogą odprężyć się przy muzyce relaksacyjnej lub wyciszyć umysł podczas medytacji.

Galeria Północna to wielkopowierzchniowe centrum handlowe czwartej generacji w północnej części Warszawy. Obiekt o powierzchni ponad 64000 mkw. zlokalizowany jest przy ulicy Światowida 17. Inwestorem i zarządcą Galerii Północnej jest Grupa GTC, otwarcie centrum nastąpiło 14 września 2017 r.

 

Katarzyna Pierzchała 3307 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.