TEDi i Dealz w Stop Shop w Siedlacach

Obie marki zadebiutują na handlowej mapie miasta już wiosna.

Marka TEDi oferuje produkty począwszy od artykułów dekoracyjnych, przez piśmiennicze i gospodarstwa domowego po akcesoria DIY. W Stop Shop Siedlce zaprezentuje swoją ofertę na powierzchni niemal 1 200 mkw.

Drugi z debiutantów w Siedlcach - marka Dealz, oferuje asortyment ponad 3000 produktów znanych marek, w tym artykułów: spożywczych, drogeryjnych, do dekoracji i wyposażenia domu, zabawek, narzędzi i produktów dla zwierząt. W siedleckim parku handlowym Dealz zajmie powierzchnię niemal 550 mkw.

Swoją działalność w Siedlcach dzięki otwarciu w Stop Shop zainicjuje także sieć sklepów zoologicznych Kakadu oraz Vision Express.

Aktualnie na placu budowy parku handlowego prowadzone są prace wykończeniowe, a duża część najemców już przejęła swoje powierzchnie. Otwarcie planowane jest w pierwszych tygodniach wiosny.

Stop Shop to marka Immofinanz dla parków handlowych w Europie Środkowej i Wschodniej. Obecnie portfel Stop Shop, z uwzględnieniem ostatnich przejęć oraz projektów deweloperskich, obejmuje 90 parków handlowych w dziewięciu krajach: Słowacji (16), Słowenii (14), Węgrzech (14) ), Austrii (13), Czechach (10), Serbii (10), Polsce (10), Chorwacji (2) i Rumunii (1).

Joanna Hamdan 10419 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.