Nagraj singiel dla Pizza Hut

Muzyczny konkurs organizowany przez sieć wystartował 15 lutego.

Z okazji Dnia Singla Pizza Hut daje każdemu okazję, by wykazał się kreatywnością i „nagrał singla na Dzień Singla”, czyli nietypowe zamówienie pizzy o muzycznym charakterze. Można śpiewać, rapować, wykorzystywać beatbox .
 
Pomocą może okazać się zamówienie, które specjalnie dla Pizza Hut, w swoim niepowtarzalnym i pełnym naturalności stylu nagrał Dezy – youtuber, który od 2011 roku prowadzi własny kanał, gdzie podejmuje się kreatywnych, muzycznych wyzwań, udowadniając, że nie ma rzeczy niemożliwych. Na swoich filmach wydobywa dźwięki z nietypowych obiektów (puszka po napoju), niespotykanych instrumentów (otamatone), a sporą popularność przyniosły mu mashupy, na których w bezpretensjonalny sposób naśladuje znanych artystów – od Justina Biebera po System of a Down. Kanał Dezego subskrybuje obecnie ponad 1 100 000 użytkowników, a łączna liczba wyświetleń jego filmów przekracza 80 milionów.

Uczestnicy konkursu mogą nadsyłać swoje zgłoszenia do 20 lutego, a już 24 lutego dowiemy się, czyje zamówienia pizzy okazały się najlepsze. Autorzy trzech najlepszych zgłoszeń otrzymają vouchery do wykorzystania w serwisie Eventim.pl. Dodatkowo Pizza Hut nagrodzi 5 osób bonami na trwający do 9 marca Festiwal Pizzy.

Joanna Hamdan 10433 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.