Lody Ben&Jerry’s o smaku ... Netfliksa

14 lutego miała miejsce premiera lodów Netflix & Chill’d - Ben&Jerry’s o smaku ... Netfliksa. Ben&Jerry's wprowadza lody do ponad 20 różnych krajów. Również do Polski, co dzieje się po raz pierwszym w historii marki. Sprawdź, w których sklepach będzie można je kupić.

Smak powstał we współpracy obu firm, a więc platformy Netflix i Unilevera - producenta lodów pod marką Ben&Jerry's. ​

Netflix&Chilll’d Peanut Butter Ice Cream with Sweet & Salty Pretzel Swirls & Fudge Brownies to połączenie smaków Ben&Jerry’s: masła orzechowego, słodko-słonych precli i czekoladowego pokruszonego, brownie.

Co więcej, to nie jest edycja limitowana i trafi do stałej sprzedaży. Najpierw Netflix&Chilll’d będzie można kupić w hipermarketach Carrefour w całej Polsce. W Warszawie i okolicach będzie je także można zamówić online w trakcie śledzenia losów bohaterów “Domu z papieru”, “Sex Education”, “Crown” czy "Orange is the new black", czyli produkcji którymi lody były już promowane. Umożliwią to sklep internetowy Frisco.pl albo dostawy UberEats. Od kwietnia będą dostępne w sprzedaży stacjonarnej w całej Polsce.

- Uwielbiamy to, że Netflix tak samo jak my jest zaangażowany w integrację, różnorodność, innowacyjność i dostarczanie swoim fanom radości - mówi ​Martyna Kaczmarek, brand manager CEE marki Ben & Jerry’s​. - Właśnie dlatego postanowiliśmy połączyć siły i zaskoczyć fanów podwójną dawką emocji.

Dla Ben&Jerry’s to także kontynuacja dłuższej historii tworzenia smaków w partnerstwie z cenionymi ludźmi i organizacjami. W 2009 r. Unilever przemianował „Chubby Hubby” czyli „Pulchny mąż” na „Hubby Hubby”, aby uczcić legalizację małżeństw jednopłciowych w Vermont. W 2015 r. natomiast, walcząc o zatrzymanie zmian klimatycznych powstał smak: Save Our Swirled. ​ - Równość społeczna, zmiany klimatyczne, a także sprawiedliwy handel to ważne dla nas wartości - podkreśla Martyna Kaczmarek.

 

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.