Spotkanie z Adamem Małyszem w Pasażu Tesco w Krakowie

Spotkanie z ikoną skoków narciarskich będzie możliwe dzięki producentowi marki Milka - firmie Mondelez.

Należąca do Mondeleza marka czekolady Milka jest oficjalnym sponsorem Polskiej Reprezentacji Skoczków Narciarskich od końca 2018 r.

W związku z tym prowadzone jest wiele ciekawych aktywności. To dlatego już we wtorek 18 lutego wszyscy odwiedzający Pasaż Tesco Kapelanka w Krakowie (ul. Kapelnka 54) od godziny 11:00 będą mieli okazję spróbować słodkiego poczęstunku od producenta Milki, a od 17:00 odwiedzających będzie czekać spotkanie z ikoną skoków narciarskich – Adamem Małyszem. Podczas spotkania odwiedzający będą mogli zrobić z nim pamiątkowe zdjęcie, a także spróbować swoich sił w konkursie skoków narciarskich VR.

Każda osoba, która spróbuje swoich sił w konkursie narciarskim ma szansę wygrać nagrody ufundowane przez firmę Mondelez. Dodatkowo zwycięscy będą mogli stanąć na podium.

Ponadto na wszystkich klientów czekać będzie ścianka z krzesełkiem wyciągowym, na której będzie można zrobić sobie pamiątkową fotografię.

Ilona Mrozowska 3491 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.