Finałowe spotkanie z Ligą Kubusiowego Narciarza

Odbędzie się ono 22 lutego w Krynicy Zdroju (Słotwiny Arena), gdzie Kubuś zaprasza do zimowej rywalizacji także dzieci z niepełnosprawnościami.

Trwa Liga Kubusiowego Narciarz - seria zawodów narciarskich i snowboardowych dla najmłodszych. Za nami już sportowe emocje na stokach w Wiśle, Kurzętniku, Rzykach i Kasinie Wielkiej, a przed nami – ostatnie spotkanie dla małych sportowców w Krynicy Zdroju.

Urozmaicone i profesjonalne slalomy zostały przygotowywane w ten sposób, by nie sprawić większych trudności zawodnikom w wieku od 4 do 14 lat. Poziom Ligi zawsze jest dopasowany do każdej z czterech grup wiekowych, a zawodom towarzyszą dodatkowe animacje. Zawodnicy i zawodniczki, którzy biorą udział w sportowej rywalizacji, otrzymują pakiet startowy i medal za uczestnictwo, a najlepsi są nagradzani m.in. całorocznymi karnetami na stoki narciarskie oraz upominkami od marki Kubuś.

Liga Kubusiowego Narciarza to element projektu „Rusz się z Kubusiem!”, w ramach którego marka jest obecna na wydarzeniach sportowych dla najmłodszych, niezależnie od pory roku.

Joanna Hamdan 10490 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.