Plecaki z impregnowanego papieru w Lidlu

Nowa oferta dostępna jest od 13 lutego we wszystkich sklepach sieci do wyczerpania zapasów.

Impregnowany papier, zwany "wegańską skórą" to świetny wybór dla osób, które cenią sobie trwałe materiały, a jednocześnie nie chcą sięgać po produkty wykonane z naturalnej skóry. Materiał - połączenie celulozy z lateksem - do złudzenia przypomina skórę zarówno w wyglądzie, jak i w dotyku.

Plecaki dostępne są w dwóch kolorach – beżu i szarości.

Zdecydowaną zaletą plecaków jest także łatwość w utrzymaniu – w przypadku zabrudzeń wystarczy przetrzeć je wilgotną ściereczką. Dodatkowymi walorami jest ich pakowność – pomieszczą do 10 l, natomiast obszerna przegroda główna i kieszeń przednia zapewnią wygodę w użytkowaniu.

Plecaki posiadają również renomowane certyfikaty: Tested Quality Hohensteina, Oeko-Tex, FSC Mix Paper from responsible sources, FSC 100% Packaging, które świadczą m.in. o wysokiej jakości i pozyskiwaniu wykorzystywanych w produkcji surowców ze zrównoważonej gospodarki leśnej.

Cena plecaka to 39,99 zł.

Joanna Hamdan 10444 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.