Grycan na walentynki

14 lutego we wszystkich lodziarnio-kawiarniach sieci na zakochanych czekać będzie specjlana oferta "Kocha, lubi, smakuje".

W tym dniu 2 rożki firmowe z 3 kulkami lodów będą dostępne w cenie 16,90 zł.

- Mała słodka przyjemność w postaci naszego rożka firmowego na deser po wspólnej kolacji czy jako zwieńczenie wyjścia do kina to świetny sposób na świętowanie Dnia Zakochanych. Serdecznie zapraszamy, nie tylko zakochanych, ale wszystkich wielbicieli tej klasycznej pozycji z naszego menu! - zachęca Elżbieta Grycan, właścicielka sieci Grycan – Lody od pokoleń.

Rożek firmowy to chrupiący wafel wypełniony trzema porcjami lodów w dowolnych smakach, udekorowany bitą śmietaną, polewą truskawkową i czekoladowo-orzechową posypką. Smaki lodów można komponować dowolnie, wybierając spośród lodów tradycyjnych, sorbetów z owoców lub lodów jogurtowych oraz wegańskich.

Oferta "Kocha, lubi, smakuje" obowiązuje 14 lutego we wszystkich lodziarnio-kawiarniach Grycan – Lody od pokoleń.

Joanna Hamdan 11099 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.