Rozrywkowe ferie w Sadyba Best Mall

Warszawska galeria organizuje rozgrywki Lego Games, których zwieńczeniem będzie turniej gier z nagrodami.

Podczas ferii zimowych w Sadyba Best Mall na wszystkich czeka dobra zabawa. Aby umilić najmłodszym wolny czas, na parterze galerii zostanie utworzona specjalna przestrzeń Lego Games podzielona na cztery strefy. Każdy znajdzie w niej coś dla siebie!

Pierwsza przestrzeń to strefa turniejowa przeznaczona dla osób w wieku od 6 do 13 lat biorących udział w turnieju nowej gry wideo Lego Przygoda 2. Wielostopniowe eliminacje i rozgrywki wyłonią zwycięzców, którzy otrzymają nagrody – zestawy klocków Lego.

Natomiast w strefie wolnego grania dzieci i rodzice będą mieli okazję poćwiczyć swoje umiejętności podczas gry na standach, mając do wyboru 8 gier.

Z kolei strefa Duplo to królestwo najmłodszych, na których będą czekały baseny wypełnione klockami Lego Duplo. W zaaranżowanej przestrzeni znajdzie się również strefa budowania z klocków Lego.

Strefa gier, w której nie zabraknie atrakcji dla dzieci i ich rodziców, będzie otwarta od 18 do 22 lutego w godzinach 11:00-19:00.

Joanna Hamdan 10413 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.