Pokazywane w serwisie treści mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356). Oświadczam, że mam ukończone 18 lat i chcę zobaczyć pełną wersję artykułu.
Tak, pokaż artykuł Nie wyrażam zgody

Genesis... nowy początek

Linia win z Izraela - Genesis - to początek miłości do wina.

Wino białe, słodkie, koszerne zostało wytworzone z gron szczepów Semillon i Colombard. Niezwykle aromatyczne z wyraźnym akcentem dojrzałych owoców pestkowych, owoców tropikalnych i kwiatów. Rześkie, świeże, owocowe z lekką nutą mineralną.

Wino czerwone, słodkie charakteryzuje się intensywną, rubinową barwą z fioletowymi refleksami. Na podniebieniu gładkie i pełne z wyraźnie wyczuwalnym akcentem jagód i wiśni oraz słodkim zakończeniem.

Białe wino półwytrawne jest rześkie, świeże i niezwykle aromatyczne. W jego bukiecie odnajdziemy brzoskwinie, nektaryny i nuty owoców cytrusowych. Dojrzałe wiśnie, śliwki, słodkie przyprawy to aromaty charakterystyczne dla czerwonego, półwytrawnego wina Genesis. 

www.tim-wina.com.pl

Joanna Hamdan 10413 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.