Kaufland w trzech lokalizacjach po Tesco

13 lutego sieć otworzy sklepy w Warszawie, Krakowie oraz Gdańsku. Tym samym placówek pod szyldem w całej Polsce będzie już 216.

W Warszawie nowy sklep zostanie otwarty przy ul. Stalowej 60/64, w Krakowie - Wielickiej 259, a w Gdańsku - Cienistej 30.

Wcześniej w tych lokalizacjach mieściły się markety sieci Tesco.

Wszystkie obiekty zostały już poddane rebrandingowi, wymianie elementów technicznych i marketingowych, jak również zatowarowaniu.

Od pierwszego dnia funkcjonowania tych marketów pod szyldem Kaufland będzie można skorzystać z ofert promocyjnych spośród szerokiego asortymentu sieci. Klienci nowo otwartych lokalizacji będą mogli degustować produkty dostępne w ofercie sieci m.in. wędliny i sery z lady, nabiał i słodycze marek własnych. Swoimi produktami przy specjalnych stoiskach częstować będą również dostawcy Kaufland.

Markety w Warszawie, Krakowie i Gdańsku będą czynne od poniedziałku do soboty w godzinach 7:00-22:00 oraz w niedziele handlowe w godzinach 8:00-21:00.

Ale na tym nie koniec. Sieć Kaufland jeszcze w tym roku planuje dalszy rozwój, zarówno w obszarze nowych otwarć, jak i modernizacji funkcjonujących marketów.

Jak mówi Ewelina Jarosińska, członek zarządu i szef Departamentu Obszary Centralne w Kaufland Polska, w  pierwszym kwartale tego roku, poza otwarciami marketów przejętych od Tesco, sieć powiększy się również o nowo powstające obiekty w Częstochowie, Piastowie oraz Zawierciu. - Planujemy jednocześnie dalszy rozwój w innych miastach Polski. Czekamy na pozytywne rozpatrzenie kolejnych wniosków przez UOKiK – mówi Ewelina Jarosińska.

Joanna Hamdan 10444 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.