Żabka otwiera pawilon pod skocznią w Wiśle

Sieć Żabka uruchomiła pierwszy sklep pawilonowy pod skocznią narciarską im. Adama Małysza w Wiśle Malince. Placówka o powierzchni 68 mkw. ma pozwolić na szybkie i wygodne zakupy turystom, narciarzom czy kibicom skoków narciarskich.

Sieć podkreśla, że nowa niewielka placówka sprawdzi się zarówno w sezonie letnim, jak i zimowym.

– Uruchamiamy sklepy w nowych, atrakcyjnych turystycznie lokalizacjach aby być wszędzie tam, gdzie oczekują tego nasi klienci. Cieszymy się, że możemy rozwijać naszą sieć w zimowym kurorcie - Wiśle, z ofertą dopasowaną przede wszystkim do potrzeb turystów, którzy przybywają tu o każdej porze roku. W trwającym sezonie narciarskim, wszyscy kibice i fani sportów zimowych mogą w przerwie korzystania z uroków zimy, „skoczyć” do Żabki po ciepłą przekąskę czy gorącą kawę na wynos  – zaznacza Adam Manikowski, wiceprezes Żabka Polska.

Sklep Żabka zlokalizowany jest na terenie parkingu przy wiślańskiej Skoczni, przynależącym do Polskiego Związku Narciarskiego.

Jak podkreśla Jan Winkiel, sekretarz generalny Polskiego Związku Narciarskiego, Żabka znajduje się tuż przy skoczni narciarskiej, która jest odwiedzana przez cały rok.  Według danych PZN może to być nawet 600 tys. osób rocznie.

Odwiedzający placówkę będą mogli skorzystać także z kącika gastronomicznego Żabka Café.

Tego typu kontenerowe obiekty Żabka ma już w swojej ofercie, ale tylko w sezonie letnim. Wprowadziła je do oferty w 2018 r., w zasadzie jako jedyna sieć w Polsce. Niewielkie pawilony pod szyldem Żabka z podstawowym asortymentem budowanych pod kątem turystów funkcjonują wtedy w nadmorskich miejscowościach od połowy czerwca do połowy września. Średnio jest ich kilkanaście. Pisaliśmy o nich tutaj.

 

Ilona Mrozowska 3785 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.