Większy skład zarządu Carrefoura

Na początku lutego do zarządu Carrefoura dołączyli: Marek Lipka, Michał Sacha oraz Jean-François Dohogne. Każdy odpowiada za inny dział sieci.

Obecnie w skład zarządu Carrefour Polska wchodzą zatem: Christophe Rabatel, prezes zarządu; Justyna Orzeł, wiceprezes zarządu, sekretarz generalny i dyrektor zasobów ludzkich; Jadwiga Zientara, wiceprezes zarządu; Tareck Ouaibi, wiceprezes zarządu, dyrektor operacji; Marek Lipka, członek zarządu, dyrektor handlowy i supply chain; Michał Sacha, członek zarządu, dyrektor marketingu, digital, IT, e-commerce i usług finansowych oraz Jean-François Dohogne, członek zarządu, dyrektor finansowy, nieruchomości i ekspansji.

Wymienione osoby, poza Jean-François Dohogne, dotychczas odpowiadały za powyżej opisane obszary.

Nowym dyrektorem finansowym, nieruchomości i ekspansji w randze członka zarządu został Jean-François Dohogne. Zastąpił na tym stanowisku Jadwigę Zientarę, która pozostaje wiceprezesem zarządu Carrefour Polska do 31 marca. Ponadto od 1 kwietnia funkcję wiceprezesa przejmuje w pełni Jean-François Dohogne. Jednocześnie Jadwiga Zientara objęła funkcję dyrektora finansowego, bezpieczeństwa IT i usług finansowych w Carrefour Rumunia.

Jean-François Dohogne jest dyrektorem zarządzającym z ponad 15-letnim doświadczeniem w obszarach finansowych w różnorodnych sektorach. W ciągu ostatnich 8 lat pełnił m.in. funkcję dyrektora finansowego różnych jednostek biznesowych w bpost (Belgijskiej Grupie Pocztowej), a także odpowiadał za fuzje i przejęcia, wyceny oraz analizę kosztową. Przed dołączeniem do bpost pracował jako konsultant w McKinsey & Company oraz w bankowości. Do Carrefour Polska dołączył w listopadzie 2019 r. jako zastępca dyrektora finansowego.

Joanna Hamdan 10490 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.